5 marca 2012

3 razy TAK dla Dziecięcej Szkoły Uśmiechu !!! :)

W sobotę odbyła się inauguracja projektu edukacyjnego "Dziecięca Szkoła Uśmiechu".
Jest to projekt edukacyjny, zorganizowany dla dzieci, w ramach którego będą odbywały się zajęcia językowe, pozaszkolne zajęcia wyrównawcze z matematyki i innych przedmiotów, a także wydarzenia kulturalne i wychowawcze.
Podczas inauguracji przygotowaliśmy dla dzieci wielką niespodziankę telewizyjną, która dała mnóstwo radości wszystkim uczestnikom. Następnie odbyły się rodzinne kalambury, w których wzięły udział  dzieci i dorośli. Na koniec wszyscy mali uczestnicy otrzymali nagrody w postaci książek, plecaków, przyborów szkolnych i słodyczy."Dziecięca Szkoła Uśmiechu" będzie działać w Gdyni i w Gdańsku, gdyż zależy nam, aby w projekcie mogła wziąć udział możliwie duża liczba dzieci i młodzieży z Trójmiasta, Rumi, Redy, Kosakowa, Dębogórza, Pucka i Wejherowa.

Kilka dni wcześniej odbyło się także spotkanie telewizyjne i kalambury dla dzieci z Gdańska, które również były zachwycone zorganizowanym projektem.
W najbliższym czasie planujemy organizację zabaw językowych, które nie tylko będą alternatywą na spędzanie wolnego czasu, ale przede wszystkim interaktywną formą nauki języka obcego.

Zgłoszenia do udziału w projekcie można przesyłać na adres liczysiekazdyznas@wp.pl
Serdecznie zapraszamy.